CONTRA December 2019

Sub 17:00 runs this week

Event parkrunnerTimeClub
Maribyrnong Liam ADAMS14:13Athletics Essendon
Ashgrove Aidan HOBBS15:11Intraining
Cobram Nathan STOATE15:16
Shelley Matthew SMITH15:22Trinity AC
Lake Mac Luke BABIC15:29Runlab
Rhodes Tom MIDDLETON15:38SWEAT Sydney
Parkville Frédéric TRANCHAND15:40Melbourne Forest Racers
Gungahlin Martin DENT15:43Weston Creek AC
Diamond Creek Tim LOGAN15:45Diamond Valley AC
Rooty Hill Brendan FINK15:48DELTA RUNNING PROJECT
Fingal Bay Vlad SHATROV15:55Runlab
Pakenham David CEDDIA15:56Glenhuntly AC
Rooty Hill Lachlan OAKES15:57The Ponds Running Nuts
Fingal Bay James ALEXANDER16:02Tomaree Trotters
New Farm Unknown ATHLETE16:04
Maylands Peninsula Matt BURTON16:05
Sandon Point Unknown ATHLETE16:07
Albert Melbourne Unknown ATHLETE16:07
Gardiners Creek Michael KERNAHAN16:08Mentone AC
Parramatta Ewan SHINGLER16:10Big Foot Orienteers
Devonport Brad TAYLOR16:13
Brightwater Peyton CRAIG16:13
Fingal Bay Unknown ATHLETE16:15
Ginninderra Myles GOUGH16:20
Claisebrook Cove Unknown ATHLETE16:20
Lake Mac Steven CHUNG16:21UNEMSA
Mount Beauty Phil GORE16:22RunningWorks
Lake Mac Scott GODFREY16:23Runlab
Wynnum Werner BOTHA16:27Daily Runner
GreenWay Oliver CASHMAN16:27Woodstock Runners
Ginninderra Daniel CARSON16:27Ginninderra Athletics
Parramatta Alastair GEORGE16:28Big Foot Orienteers
Gungahlin Grant BLUETT16:31YMCA of Canberra Runners Club
Dolls Point Sean HAMPSON16:34Tuesday Tracks
Toolern Creek Chris HAWK16:35Keilor St Bernards
Parkville Xavier CHAPMAN16:35St Kevins Amateur AC
Kedron Daniel PADDISON16:36
Dandenong Long NGUYEN16:37
Frog Hollow Andrew COMPSON16:40Melbourne Midday Milers
Mount Barker Brendan CATO16:40
San Remo Otto KHOO16:41
Stones Corner Daniel JAMES16:44BERT Squad
Warringal Parklands David HARTLEY16:44Melbourne Midday Milers
Albury Wodonga Reece EVANS16:45Trails & Ales
Jells Michael MOORE16:45
Lake Mac Russell REHBEIN16:47Newcastle Flyers
Rocks Riverside Unknown ATHLETE16:47
Shellharbour Liam HINCHCLIFFE16:47
Shepparton Chris BANNING16:49Shepparton Runners Club
Bunbury Peter ANDREWS16:50
Maribyrnong Dean VERAGOO16:50Tuesday Tracks
Warringal Parklands Michael GEORGE16:50
Applecross Loic DRAOULEC16:51
Tannum Sands Jack POWELL16:52Melbourne University AC
Coomera Michael CACCIOLA16:52Highland Run Crew
Lillydale Lake Unknown ATHLETE16:53
Balyang Sanctuary Daniel GRAY16:54Athletics Chilwell
Dolls Point Seth HEALEY16:54East End Road Runners
Burley Griffin Andrew MCCONNELL16:55
Lake Mac Unknown ATHLETE16:55
Ipswich QLD Harry WILSON16:55Nanci Crew
Dandenong Stephen RENNICK16:56St Stephens Harriers AC
Warragul Corey MILNER16:56
Calamvale Corey MANSINGER16:56
Point Cook Daniel VELARDO16:57Melbourne Pack
Gungahlin Patrick MILLER16:58Orienteering ACT
Dolls Point James HAUPTMANN16:58
Ginninderra Nuru SOMI17:00